Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Ma Baby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma ma baby
You know

Gjithe jeten kam bo be
Qe nuk e Ben ti mo
Interesante
Sma bon zemra me t'lon

E meritonte
Te du tash can me bo
Faj Kom edhe vet
I fundit sta fal dot

Ma baby You know
Ma baby You know
Dhe 1 her me to
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Ma mire mos me m'pa
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Dhe 1 her me to
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Ma mire mos me m'pa
Dhe 1 her me to

Ma ma baby
You know

Ma ma baby
You know

Po mpreki qe sa
Inati mu me mra
Dhurata bon Valle
Ec se spo du me T'pa

E meritonte
Krejt ca ti Kom bo
Fajin e ke vet
Nese sta fali mo

Ma baby You know
Ma baby You know
Dhe 1 her me to
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Ma mire mos me m'pa
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Dhe 1 her me to
Dhe 1 her me to

Ma baby You know
Ma baby You know
Ma mire mos me m'pa
Dhe 1 her me to

Ma ma baby
You know

Ma ma baby
You know

Ma baby You know
Ma ma baby You know
Ma baby
Ma baby You know
Ma baby
Ma baby yeah


Ky tekst u dërgua nga OrsianArta Bajrami
Publikimi: 01/08/2023
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Don Arbas
Rec & Mix: Arbasound Studios
Master: Arbasound Studios & Blackforest StudioArta Bajrami - Ma Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Baby".
3. Video është e këngës "Ma Baby", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0