Arta Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arta Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Arta Jashari merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Na Ishte Njeher". Në Qershor 2004, Arta Jashari merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Eja Ti". Më datë 25 Shkurt 2017, BimBimma publikon videoklipin "7Prill", në bashkëpunim me Arta Jashari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Dhurata Haliti

Yllka Rexha

Dea Sabriu

Egzona Kryeziu

Diana Toska

Dea Smajli

Ditea Krasniqi

Verona Mala

Albina Jakupi


Tags: Arta Jashari

Krijo Një Kartolinë