Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Arta Kabashi - Sins  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2016

2016-07-18T17:00:03

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sins" kënduar nga Arta Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arta Kabashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet