A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashuri Ime

nje dashuri per ty e zgjodha,
nje vend te zbrazt e lash ne zemer,
si nje yll me vje ne sy,
si nje pellumb ne zemer ke hy,
je ai qe e dua ne jet,
je ai qe gjithmon kam dashur,
si nje e qmendur vrapoj pas teje.


i love you.

- poem written by Arta Krasniqi


- Submitted by Arta -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019