A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Arta Lala është një këngëtare e njohur. Ajo është 1.84 cm e gjatë dhe ka një zë shumë melodioz. Kjo është këngëtarja Arta Lala, e cila ka qenë e ftuar në programin “Pro shqip” në Top Kosova Radio, ku ka prezantuar veten dhe ka kënduar dhe “live” një pjesë nga këngëtarja e saj e preferuar Adele. Ka lindur në Gjermani dhe jeton atje, ndërsa me gjithë bukurinë që ka dhe gjatësinë, ajo thotë se dëshiron vetëm të këndojë dhe jo të merret me modelizëm. Këngëtarja e re dhe talenti i saj prete...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lady Cherry

Anita Musliu

Sadie Zharki

Vlora Vejseli

Himena Ymeri

Nita Bahtiri

Ajkuna Anxhaku

Siciliana Mazi

Sidorela Kelmendi

Arberie Zenuni


Tags: Arta Lala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019