Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Memedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  356
BIOGRAFIA: Arta Memedi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte ne skenen muzikore per te qendruar gjate me ne dhe ka deklaruar se nuk do ndalet kurre. Arta Memedi ka diplomuar ne drejtimin teoriko-pedagogjik ne Muzike dhe njeh mire instrumentin e pianos. Me muzike ka filluar te miret qe ne moshe te vogel. Ne moshe 12 vjecare u ngjit per here te pare ne skene ne festivalin per femije "Bletezat" 2003 " ku mori vendin e dyte. Në Nëntor 2008, Elize Band & Arta Memedi marrin pjesë në Nota Fest 2008 m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Facebook

Fanpage

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

7 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (8)

7
7
14
13
17
9
1
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Enki

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Albina Jakupi

Anisa Dervina

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Genta Xhaferi

Donjeta Krasniqi

Tags: Arta Memedi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet