A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arta Memedi - Larg Te Dy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2012

2012-12-23T14:23:59

Hey koha iken shpejt
tik-takun ores ndjej
dhe fryma e fundit te jete kjo
brenda nesh do jetojm
me mer mua e te shkojme
une dhe ti te jemi nje
une dhe ti te jemi...whuooh oh

Larg ku dielli shume ndricon
edhe mbremja zgjon pasion
e klub nate te festojm
gjith duart lart ti qojm
e kur nata te mabroj
bashk mengjesi te na zgjoj... wuuoh oh
mengjesi t'na zgjon

Shume larg baby
do jemi larg te dy
une dhe ti kalojm kufi
jemi larg te dy 2X

Shume larg baby
Te dy, te dy, te dy, te dy

Hey koha iken shpejt
mbyll syte shoh ti me pret
diku larg vetem te jetojm
nje bote t'bukur me nderto
me mer mua e te shkojme
une dhe ti te jemi nje
une dhe ti te jemi...whuooh oh

Larg ku dielli shume ndricon
edhe mbremja zgjon pasion
e klub nate te festojm
gjith duart lart ti qojm
e kur nata te mabroj
bashk mengjesi te na zgjoj... wuuoh oh
mengjesi t'na zgjon

Shume larg baby
do jemi larg te dy
une dhe ti kalojm kufi
jemi larg te dy

Shume larg baby
Te dy, te dy, te dy, te dy


Ky tekst u dërgua nga Elvri22Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019