A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arta Memedi - N'maje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2015

2015-12-29T18:59:40

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Getinjo

Video Produksioni:

XL Films


Po du me t'pa n'partye
mos mu lodh tu kcy jo
chillit mos mi thon jo
me shetit ka do
me pi deri ska mo
po du mu ndje najs
sikur mu kon n'ajr
bona high amo everything is alright
all day and night
jeta o veq hajt
cdo sen i mire
gjith te une o ngat

Qysh po ndjena
qysh po shprehna
si mu kon bota e jemja 2X

Po du me t'qu n'maje
po du me t'qu n'maje
e veten n'kontroll maje
se puna o mu knaq eee eyee
Po du me t'qu n'maje
Po du me t'qu n'maje
se puna o mu knaq ey
po du me t'qu n'maje
veq ti afer majem

Po du me t'pa n'partye
Per veti gjith kom kohe
kush jam un mos harro
kur t'thiri mos ndalo
hajde te une
me pi deri ska mo
po du mu ndje najs
sikur mu kon n'ajr
bona high amo everything is alright
all day and night
jeta o veq hajt
cdo sen i mire
gjith te une o ngat

Qysh po ndjena
qysh po shprehna
si mu kon bota e jemja 2X

And I get you higher higher
abd I get you higher higher
veq ti afer majem
veq ti afer majem

Po du me t'qu n'maje
po du me t'qu n'maje
e veten n'kontroll maje
se puna o mu knaq eee eyee
Po du me t'qu n'maje
Po du me t'qu n'maje
se puna o mu knaq ey
po du me t'qu n'maje
veq ti afer majem


Ky tekst u dërgua nga albinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019