A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Memedi - Kleoarta


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  7

Fans' Comments

1 🔥🔥

29/09/2018

2018-09-29T17:00:01

Arta, i bon me kcy qashtu qysh a kanga,
Kallxoju shoqev sum afrohen as te kamba,
Kur kthena unë e din që u kthy mama
I ka kalu kto kohë nana, nuk i vyn fama,
Djegesh kur jam knej, e din sa vlej,
sa vlej e din ti tash
I'm shining a bright so cut the light
shut em down boy you see me now

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

Arta,i bon me kcy qashtu qysh a kanga,
Kallxoju shoqev sum afrohen as te kamba,
Eci me taka menoni që keni flatra
Shërbtoret e mia edhe pse s'jom Kleopatra
Fire kur jam knej, e din sa vlej,
sa vlej e din ti tash
I'm shining bright so cut a light
shut em down boy you see me now

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

Kush kush athu ty dashnin ta ka msu
Qmendesh për mu ma ngat me ty afru 2x

REF. 2x:
E di ti qmendesh për mu,
kush kush a thu dashnin tu ta ka msu,
play boy what you gonna do,
what you gonna do, un ma ngat me tu afru

e-Cards (3)

U krijua nga albulena berisha 2019-02-24 16:53:36
Eci me taka
Menoni që keni flatra
2018-10-03 16:37:39
Arta i bon me kcy
qashtu qysh a kanga
Kallxoju shoqev
sum afrohen as te kamba
2018-10-01 13:23:15
E di ti qmendesh për mu
Kush a thu dashnin ty ta ka msu
Playboy what you gonna do?
What you gonna do?
Du ma ngat me tu afru

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019