Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Osmani - Ta Dish Mire Se Sa Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her ty te kam larg sdi pse ndjej shum mall per ty me qetson kur te kam pran te kam xhan moj te kam shpirt 2x

ta dish mir sesa te dua o je ilaq i zemres mua djal tjeter nuk do te dua te kam zemer shum te dua 2x

kurr ne jet un nuk kam qar por tani un qaj per ty jam i vetem si ne vorr nuk kam drit por erresir 2X


ta dish mir sesa te dua o je ilaq i zemres mua djal tjter jo nuk do te dua te kam zemer shum te dua 4x


Ky tekst u dërgua nga milaaaArta Osmani
Publikimi: 16/12/2012


Arta Osmani - Ta Dish Mire Se Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Dish Mire Se Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "Ta Dish Mire Se Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Arta Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Osmani:


Komente 0