Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Qohi Djema Shaloni Atin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

QOHI DJEMA SHALONI ATIN
BESA ATIN E KAM SHALU
CILI DJALE O PO VJEN O ME MU
PO THOT MEMA PO VI UNE
JA PRET STAFA MA I PARE JAM UNE
TI BRE MSTAFO MSATFO DELIJA
SOT PO TNJIHET O BURRENIJA
ME QIT PUSHKE TE ZOTNIJA
ME PAS PAS O NJE DJALE OS I MEMA
ME I HY VEZIRIT MRENA
ME JA LAN O GJAKUN NE FENA


Ky tekst u dërgua nga Picirruku

Artan Bakija - Qohi Djema Shaloni Atin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qohi Djema Shaloni Atin".
3. Video është e këngës "Qohi Djema Shaloni Atin", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0