Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Dy Syte E Lotuar Jane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne syte e mija me ska ndriqoim
ti largohesh une po qaj
nje dashuri shuhet prane
une ty moj nuk ta fale

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon

me the mua se ste harroj
ti me lote ne sy
ne zemer do te kem cdo her
te paren dashuri

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon


Ky tekst u dërgua nga Picirruki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Bakija - Dy Syte E Lotuar Jane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Syte E Lotuar Jane".
3. Video është e këngës "Dy Syte E Lotuar Jane", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0