Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Artan Bakija - Malle Per Ty Esat Bicurri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malle Per Ty Esat Bicurri".
3. Video është e këngës "Malle Per Ty Esat Bicurri", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Bakija - Malle Per Ty Esat Bicurri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/09/2012

2012-09-20T15:36:07+00:00o sa bukur ne cabrat
knojn bylbylat dege me dege
fllad i krenes te pushton
zemrat tona i gezon

ref

malla te madhe ka sot gjakova
per esatin qe u vra
jeton kenga popullore
trashegimni qe na la

festivali esat bicurri
therret kengetaret ane e mbane
jehon kenga qytetare
amanet qe na e ka lane

ref

malla te madhe ka sot gjakova
per esatin qe u vra
jeton kenga popullore
trashegimni qe na la


Ky tekst u dërgua nga Picirruki
Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet