Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Feste E Madhe Ramazanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kfeste e madhe e ramazanit
mire se erdhe ne kete vend
o ta besojm te gjthe bajramin
te boj adetin siq ka qen

ne besofsh o n perendi
ne besofsh ne t madhin zot
besimtar kudo qe jeni
agjenimi le tju gjon

tridhjet dite ka ramazani
kete e dine pleq e te ri
kushe ka faj e gjynahet
shkon te falet ne gjami


Ky tekst u dërgua nga Picirruki

Artan Bakija - Feste E Madhe Ramazanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feste E Madhe Ramazanit".
3. Video është e këngës "Feste E Madhe Ramazanit", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0