Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Dil Te Shoh Me Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o hiq ferexhen e qarqafin
dile te shoh me sy se me merr malli per ty
o dile moj goce mos rri mrena
dile te shoh me sy se me merr malli per ty

o hiqe pra shamine o me ojna
dile te shoh me sy se me merr malli per ty
o dil moj goce prej hajatit
dile te shoh me sy se me merr malli per ty


Ky tekst u dërgua nga Picirruki

Artan Bakija - Dil Te Shoh Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Te Shoh Me Sy".
3. Video është e këngës "Dil Te Shoh Me Sy", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0