Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Bakija - Spaske Pas Nje Pike Meshire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spaske Pas Nje Pike Meshire".
3. Video është e këngës "Spaske Pas Nje Pike Meshire", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Bakija - Spaske Pas Nje Pike Meshire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/10/2008

2008-10-14T14:58:20+00:00spaske pas nje pike meshire
qysh mesova une ksisoj xhane e mamane
spres prej teje fare te mire
veq mem fole o njeher me goje xhane e mamane

pse mke marre kaqe menije
sqohete jeta me inat xhane e mamane
fole me goje o syu i zi
mos ke frike se bon mekate xhane e mamane

paske pase moj zemren hekur
si durova mori xhan xhane e mamane
jam betu se nuk du tjeter
trandofile ne elbasan xhan e maman

kur me thane se oshte zemeru xhanai
mu ma mire tme kishin vra
si mem qitun prej elbasanit
nuk e heq o te shkreten sevda


Ky tekst u dërgua nga Picirruki
Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet