Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Ferati - Jo Bre Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

T'kan than s'jam i mir t'kan than s'jam per tyyy... po dojn me na nda n'ket jet mu e ty pse ne zemren time tjetra nuk ka vend vetem ty te dua ty oo... shpirti jem

(2x)pse per fjalt e hallkut me mu je idhnu jo bre zemer nuk kam tjeter ata ty t'kan rrejt per mu. (2x)

Ms e lendo zemren qe po vun per ty jan qorru met t'pa kta dy syt e mi me mu shpirti jem inati mos m'baj bota flet per mua e un nuk kam faj.

(2x)pse per fjalt e hallkut me mu je idhnu jo bre zemer nuk kam tjeter ata ty t'kan rrejt per mu. (2x)


Ky tekst u dërgua nga Panvera

Artan Ferati - Jo Bre Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Bre Zemer".
3. Video është e këngës "Jo Bre Zemer", por nuk këndohet nga Artan Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Ferati:


Komente 0