Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Ferati - Luj Per Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte un per ty kendoj,
edhe naten do ta fal,
vetem ty e tjeter s'du
zemer me ke kall.

Rrezikon ne dashuri
qele zemren ti,
sa te du ti me beso
mos me thuaj joo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.

Sonte un per ty kendoj,
edhe naten do ta fal,
vetem ty e tjeter s'du
zemer me ke kall.

Rrezikon ne dashuri
qele zemren ti,
sa te du ti me beso
mos me thuaj joo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.


Ky tekst u dërgua nga Alma

Artan Ferati - Luj Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Per Mu".
3. Video është e këngës "Luj Per Mu", por nuk këndohet nga Artan Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Ferati:


Komente 0