Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Un Per Ty Ti Per Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Milioneri"

Komente

Asnjë Koment

07/07/2009

2009-07-07T19:47:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Per Ty Ti Per Mu" kënduar nga Artan Jusufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Jusufi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet