Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Qysh Me Duru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


diten e par jemi feju e vet fjalet po mi thu jam zvicrane mos harro si te them une kam me u bo per at baba te ka lazdru e gurbeti te ka ndryshu ti me fol e un me shujt jojo zemer ska me mujt ..

qpo mvyn gurbeti me ty mzu sikleti qish met durue burri gruen me e ngue 2 here

fukarajen me ftyr te bardh se me ty ngurbet me ardh sdu benve e as mercedes se une jam burr e bur do te vdes.

nana baba te kan lazdru e gurbeti te ka nryshu ty me fol e une me shujt jojo zemer ska me mujt

qpo mvyn gurbeti me ty mzu sikleti qish met durue burri gruen me e ngue 2 here


Ky tekst u dërgua nga Endi

Artan Jusufi - Qysh Me Duru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me Duru".
3. Video është e këngës "Qysh Me Duru", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0