Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Esht Faji Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Dashuria jon sonte po mbarron
ti beqare un i martuar
Ke gabu e kam gabuar
a ma bon hallall ti o shpirt im
jam pendu qe stkam tregu
prej adit qe jem taku

Ref:

Esht faji im
e pranoj qe jam gabim
gjithqka ndodhi pa kujtu
kerkoj falje qe te kam mashtru (X2)

Ndoshta st'kam tregu
por jam dashuru
por qka boj kur jam i martuar
dashurija jon e ndaluar
Sonte jam me ty
neser jabanxhi
kerko fatin me diku tjeter
lamtumir dashni e vjeter

Ref:

Esht faji im
e pranoj qe jam gabim
gjithqka ndodhi pa kujtu
kerkoj falje qe te kam mashtru (X2)


Ky tekst u dërgua nga Jasstiki   suatamzaj

Artan Jusufi - Esht Faji Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esht Faji Im".
3. Video është e këngës "Esht Faji Im", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 1