Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Bukuria E Ksaj Bote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

dola nga qyteti, vajza ne çdo qosh,
se cila e bukur, sdi kon ta shikosh,
me veshje moderne edhe me plot stil,
njera sikur lule, tjetra tranafil

bukuria e ksaj bote esht bukuria jote,
lum shyqyr qe ka plot qika, embel kalon dita (x2)

a ki telefon, numrin me ma dhan
a je per ni kafe, dy fjal me ti than
sa po kam deshir emrin me ta dit,
a po ma fal zemren a po mi fal syt

bukuria e ksaj bote esht bukuria jote,
lum shyqyr qe ka plot qika, embel kalon dita (x3)


Ky tekst u dërgua nga Time D.

Artan Jusufi - Bukuria E Ksaj Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuria E Ksaj Bote".
3. Video është e këngës "Bukuria E Ksaj Bote", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0