Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Me Flamur E Me Tupan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ku jane defat e muzikat pse ne valle skan hy cikat,ku jan krushqit a jan gati me mar nuse ka ardh vakti 3 here

ref: me flamur e me tupan perqef nuse kena mar prej gurbeti jena ardh larg kercoven per me kall 2 here

po vjen nusja me duvak hajde lujna me shuplak le ta dije bota mbare qysh bojn darsem gurbeqart 2 here

ref: me flamur e me tupan perqef nuse kena mar prej gurbeti jena ardh larg kercoven per me kall 2 here


Ky tekst u dërgua nga Xhule_gv


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Jusufi - Me Flamur E Me Tupan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Flamur E Me Tupan".
3. Video është e këngës "Me Flamur E Me Tupan", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0