Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Gurbeti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Me Ke Hak"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Bojsha care per me gjet
Vec me shkue ne gurbet
Thash per letra me u martu
Krejt per qefi ka me i shku
Jalla hina n'internet
Nji zvicrane e kam gjet
Tash ma po i mbylli syt
Se ktu srihet as nje dit

REF:
Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)

Tash kam kerr e kam pallat
Por nji dit nuk jam rahat
Édhe gojen sun pe cel
Pom thot gruja tkam bo mjer
U farosh o mor gurbet
Lypa mir e keq kam gjet
Per nje gru bona rob
Per mu pak jon 100 shkop

REF:
Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)

Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Menton   suatamzaj
Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet