Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Bonu Serioze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

1.
Ke ngul fjal qe sjan per mu
tpaskan fol per mu shum keq
a tka thon mos me u besu
ta bojn mendjen mem trathtu

refren
bonu serioze e mos bon hajgare
haku i dashnis moj ty ka per met zone x2.
un tkam dasht me zemer e me hakikate
per trathti e hile nuk ja kam zanate

2.
Qysh moj atrin sma ke pas
tjert me i fry e mu me mplas
tpaskan rrejt e tkan mashtru
nga inati mke trathtu

refren
bonu serioze e mos bon hajgare
haku i dashnis moj ty ka per met zone
un tkam dasht me zemer e me hakikate x2.
per trathti e hile nuk ja kam zanate


Ky tekst u dërgua nga abasdaliposki

Artan Jusufi - Bonu Serioze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonu Serioze".
3. Video është e këngës "Bonu Serioze", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0