Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Bukuroshja E Kercoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Bukuroshja e Kerçoves
Me lot pse po qan e
A more dylber i dades
Gurbeti na ndan e

O more dylber i dades
Gurbeti na ndan e x2

Ne gurbet do t'shkoj oj Lule
Hajde se s'kam çare
Jena fukara moj Lule
E na duhen pare

Jena fukara moj Lule
E na duhen pare

...

Paret e gurbetit dylber
O na i djegte xhenemi
Cka na duhen paret dylbero
Kur na u bo veremi

Cka na duhen paret dylbero
Kur na u bo veremi


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Artan Jusufi - Bukuroshja E Kercoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshja E Kercoves".
3. Video është e këngës "Bukuroshja E Kercoves", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0