Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Vitet Qe Shkun Nuk Kthehen Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sot dita bardh pa ty
E krejt bota mbrapsht me esh kthy
Sot loti i par me pikoj
Zemra bashk me shpirt me vajtoj

Ref:
Vaj jeta mu ba
Vitet qe shkun
Nuk kthehen ma
Si varr jeta mu ba
Pa ty o shpirt
S'jetohet ma

Syt nuk me duhen me
Tjeter zdu vec teje me pa
O Zot shpirtin ta dorzoj
Asnje dit me shum zdu t'jetoj

Ref 2x:
Vaj jeta mu ba
Vitet qe shkun
Nuk kthehen ma
Si varr jeta mu ba
Pa ty o shpirt
S'jetohet ma


Ky tekst u dërgua nga  suatamzaj

Artan Jusufi - Vitet Qe Shkun Nuk Kthehen Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitet Qe Shkun Nuk Kthehen Me".
3. Video është e këngës "Vitet Qe Shkun Nuk Kthehen Me", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0