Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Jusufi - A Don Me Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Don Me Dite".
3. Video është e këngës "A Don Me Dite", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Jusufi - A Don Me Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Bjondina"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00per her te fundit du met pa
veq nje pytje me ta bahe
pse nga jasht je aq e bukur
e ne shpirt ske pik gjynah (2x)

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

ajo dor qe mka pergledh
tash do shpirtini mema nxer
ato buzt e amla moj
ma kan ba jeten zeher

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)


Ky tekst u dërgua nga Xepushi Tdon
Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet