Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Kur Me Del Karshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

SE CU BO SI DREC SI DREC SEVDAJA
PRISHET NDRECET SI NPRANVER HAVAJA
HER ME MUE HER PO LUN ME TJETER
DY TRE DITE TUNG JARAN TKA SHKRU NE LETER

KUR ME DEL KARSHI KARSHI
SE CE VJEN TET HA ME SY
LULE OJ LULI LEM PER HER TE JEM ME TY
VEC NJI HER NE DOR ME TE SHTI
MKA LEZET TE JEM ME TY
LULE OJ LULI PLASA OJ DASHNI

SE CNA REJN SI DREC SI DREC SEVDAJA
VOKET FTOFET CYSH TI VJEN ZIRAJA
HER ME MUE HER PO DEL ME TJETER
BON SI BOHET TUNG SE JE DASHNI E VJETR


Ky tekst u dërgua nga Zait Aliu

Artan Jusufi - Kur Me Del Karshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Del Karshi".
3. Video është e këngës "Kur Me Del Karshi", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0