A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Artan Jusufi - Kur E Lujna Shoten


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2018

2018-07-10T16:27:38

Music & Arrangement:

Artan Jusufi

Lyrics:

Ejup ShabaniSorry, this song lyrics is not yet available "Kur E Lujna Shoten" sung by Artan Jusufi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Kur E Lujna Shoten".
The music video from Artan Jusufi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Meda. We wish that's the lyrics you are looking for:

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen

Dasem tmadhe perqefi sonte bajm
Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn
Dasem tmadhe perqefi sonte bajm Dasem tmadhe perqefi sonte bajm

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018