Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Gurbeti 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli shum me t'pa
zemra shkrum nan mu ka ba
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli me t'pa
zemra shkrum nan mu ka ba
O skish mara se ky gyrbey
me lan nanen dhe me met i shkret
te punu ina dit e nat mkapej malli nan
su bona rahat
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
m'ka marr malli shum me tpa
zemra shkrum nan mu ka ba
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
m'ka marr malli shum me t'pa
zemra shkrum nan mu ka ba
Mashtrova veten dhe u largova
e lash nanen dhe e harrova
O mo gurbet ti qofsh mallku
me fal oj nan se kam gabu
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli shum me t'pa
zemra shkrum mu ka ba
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli shum me t'pa
zemra shkrum mu ka ba
Sa shum na moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli shum me t'pa
zemra shkrum nan mu ka bo
Sa shum nan moj jam merzit
pritem se do vij naj dit
M'ka marr malli shumme t'pa
zemra shkrum nan mu ka bo
Artan Jusufi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2019


Artan Jusufi - Gurbeti 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti 2019".
3. Video është e këngës "Gurbeti 2019", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0