Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Isha Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Isha ne vetmi,
Tuj mendu per ty.
Mora te t‘shikjoj
Ne fotografi.
Mora te t‘shikjoj
ne fotografi


Lotet m’shkojn per faqe,
Kur t‘shikjoja ty.
Zemra po m‘vajtonte,
per ty vajz per ty.
Zemra me vajtonte,
Per ty vash per ty.

Ulur nder nje gurri,
Te kujtojaaaa ty.
E shikjoj vendin,
Kur ishim ne dy.
E shikjoj vendin,
Kur ishim ne dy.

Ju or zogjt e malit,
Ju bylbylla shume.
Eja ni pran meje,
Se jom i vetum.
Eja ni pran meje,
Se jom i vetum.


Ky tekst u dërgua nga Meti.MaArtan Jusufi
Publikimi: 22/12/2019
Muzika: Artan Jusufi


Artan Jusufi - Isha Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0