Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Shpirtë Ku Të Kam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A MAN MEND MOJ SHPIRT
VRAR U NE TY SA TKAM DASHT
OF OF AMAN LULE BEJ BEJ AMAN.
OF OF AMAN LULE SHPIRT KU TE KOM.

KU TE KAM SHPIRT
UNE TY QE TKAM DASHT
QYSH NE FEMIRI.
OF OF AMAN LULE BEJ BEJ AMAN.
OF OF AMAN LULE SHPIRT KU TE KOM.

KAM DEGJU SE JE MERZIT TE KA RA LOTI NE
QERPIK.
OF OF AMAN LULE BEJ BEJ AMAN.
OF OF AMAN LULE SHPIRT KU TE KOM.

TE LUTEM MOS QAJ PER MU SJAM FAJTOR
QE JE LARGU.
OF OF AMAN LULE BEJ BEJ AMAN.
OF OF AMAN LULE SHPIRT KU TE KOM.

NE KJO JETE NA SHKOJ SHKRET ISHALLA
SHIFEMI NAI HER.
OF OF AMAN LULE BEJ BEJ
AMAN. OF OF AMAN LULE SHPIRT KU TE KOM.


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaArtan Jusufi
Publikimi: 24/04/2020
Muzika: Artan Jusufi


Artan Jusufi - Shpirtë Ku Të Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirtë Ku Të Kam".
3. Video është e këngës "Shpirtë Ku Të Kam", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0