Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Me Mungon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ME MUNGON NJI ZEMER
QE DIKUR EMBEL M'FLISTE
ME MUNGON NJI ZEMER
QE DIKUR ME PERKISTE
ME MUNGON NJI ZANE
QE DIKUR ME LEDHATONTE
ME MUNGON NJI PUTHJE
QE DIKUR NE MENGJES ME ZGJONTE.

ME MUNGOJN SHUM GJERA
QE SOT JAN KUJTIME
ME MUNGON PRANIA JOTE
ME MUNGON O JETA IME

REF. 2x:
CDO GJE QE MENDOJ
E MENDOJ PER TY
JE E VETMJA E VETMJA DASHURI.
CDO GJE QE MENDOJ
E MENDOJ PER TY
JE E VETMJA DASHURI.

NUK E DI UN PSE
ME TY U DASHUROVA
NUK E DI MA THUAJ
NDOSHTA DHE GABOVA
NUK E DI UN PSE
PO VUAJ SHUM PER TY
NUK E DI OJ ZEMER
PSE ZEMRA MU KA THY.
NUK EDI O SHPIRT
THUAJE SE JAM TRANU
APO ME LEN JAN
PRAP ME T'DASHURU

REF. 4x:
CDO GJE QE MENDOJ
E MENDOJ PER TY
JE E VETMJA E VETMJA DASHURI.
CDO GJE QE MENDOJ
E MENDOJ PER TY
JE E VETMJA DASHURI.
Artan Jusufi
Publikimi: 04/02/2021
Muzika: Artan Jusufi
Teksti: Bekim Selimi
Studio: Lear
Skenari: Eliff
Directed: Besnik AsaniArtan Jusufi - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0