Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi & Pandora Gostivari - Ti Ke Lind Per Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti Ke Lind Per Mu O
Ke Lind Per Mu A Edin
Sa Shume Zemer Ty Te
Du

Une Kam Lind Per Ty
Une Kam Lind Per Ty
Zemer Ty Te Du Vec
Ty T'Kam Dashni

TEKSTI

Me Tupana Dot Marr Ty
Dot Marr Nuse Ne Shtepi
T'Ka Bo Nona Vec Per Mu
. Ani Vec Per Mu

PANDORA GOSTIVARI

Me Tupana Une Dot Vi
Bojna Dasem Mrekulli
M'Ka Bo Nona Vec Per
Ty. Vec Per Ty

REFRENI ARTAN J
DHE PANDORA G

Ti Ke Lind Per Mu O
Ke Lind Per Mu A Edin
Sa Shume Zemer Ty Te
Du

Une Kam Lind Per Ty
Une Kam Lind Per Ty
Zemer Ty Te Du Vec
Ty T'Kam Dashni

TEKSTI DY

ARTAN JUSUFI

Hajde Hajde Locka Jem
Se Ti Je Per Qefin Tem
Ti Je Zemer Ti Je Yll
. O Ti Je Yll

PANDORA GOSTIVARI

Me Tupana Une Dot Vi
Bojna Dasem Mrekulli
M'Ka Bo Nona Vec Per
Ty. Vec Per Ty

REFRENI DY ARTAN J
DHE PANDORA G

Ti Ke Lind Per Mu O
Ke Lind Per Mu A Edin
Sa Shume Zemer Ty Te
Du

Une Kam Lind Per Ty
Une Kam Lind Per Ty
Zemer Ty Te Du Vec
Ty T'Kam Dashni

Ti Ke Lind Per Mu O
Ke Lind Per Mu A Edin
Sa Shume Zemer Ty Te
Du

Une Kam Lind Per Ty
Une Kam Lind Per Ty
Zemer Ty Te Du Vec
Ty T'Kam Dashni


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Artan Jusufi & Pandora Gostivari - Ti Ke Lind Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Lind Per Mu".
3. Video është e këngës "Ti Ke Lind Per Mu", por nuk këndohet nga Artan Jusufi & Pandora Gostivari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0