Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi & Vushe Mjaki - Merre Mikrofonin Vushe! Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Merre Mikrofonin Vushe Me
Gajtan Te Zie Hajde Keno
E Qitja Flaken Kalli Djemt
E Rie Hajde Keno E Qitja
Flaken Kalli Djemt E Rie

VUSHE MJAKI

Do Ta Kallim Do Ta Kallim
Ashtu Sic Ka Hije Ju Kenon
Vushja Nga Kosova Vec Per
Djemt E Rie. Do Ta Kallim
Ashtu Sic Ka Hije Ju Kenon
Vushja Nga Kosova Vec
Per Djemt E Rie

TEKSTI DY

ARTAN JUSUFI

Ani Te Lumte Goja Vushe
Sa Mire Ti Na Kenove Ren
Me Ren Na E Lun Shoqnia
Mire Na Disponove. Ren
Me Ren Na E Lun Shoqnia
Mire Na Disponove

VUSHE MJAKI

Do Ta Kallim Do Ta Kallim
Sonte Me Vullnete Ne Per
Dasma E Bankete Qysh Ja
Kem Adete. Do Ta Kallim
Do Ta Kallim Sonte Me
Vullnete Ne Per Dasma
E Bankete Qysh Ja Kem
Adete


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Artan Jusufi & Vushe Mjaki - Merre Mikrofonin Vushe!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Mikrofonin Vushe!".
3. Video është e këngës "Merre Mikrofonin Vushe!", por nuk këndohet nga Artan Jusufi & Vushe Mjaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0