Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ti me mungon dhe perreth meje vjen nata
syte e mi prap i laga me nje lot qe pikon
mungon o zemer me mungon dhe ne enderr
nuk te gjej askun tjeter shpirti po me renkon 2x
ku te te gjej te te shoh dhe te them ti me mungon
jeta pa ty nuk vlen...
ku te gjej ty sonte te behem dhimja jote...naj naj naj


Ky tekst u dërgua nga Zemerusha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Kola
Publikimi: 30/07/2012


Artan Kola - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Artan Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 0