A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Artan Kola - Oj Molla Kuqe  (Feat. Fatmira Brecani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2014

2014-02-17T23:16:53

Featuring

Fatmira Breçani


Artani:
Oj molle e kuqe cban andej moj cuco cban anej
O merre rrugen dil kendej moj cuco dil kendej...2x

Fatmira:
O kam nje zalle smund ta kcej or djale smund ta kcej
O kam nje nane smund te lej mor djalo smund ta lej...2x

Artani:
Oj molle e kuqe cban andej moj cuco cban anej
O merre rrugen dil kendej moj cuco dil kendej...2x

Fatmira:
O kam nje mal smund ta kcej or djale smund ta kcej
O kam nje babe smund ta lej or djale smund ta lej...2x

Artani:
O hajde cuce jeten sbashku moj zemer me kalu
O ste don nana sa te du une moj cuce sa te du une...

Artani:
O hajde cuce jeten sbashku moj zemer me kalu
O ste don baba sa te du une moj cuce sa te du une...

Fatmira:
O jepma besen a mdon mu mor djalo a mdon mu
o zbashku jeten me kalu mor djalo me kalu

Bashke: O s'bashku jeten me kalu mor djalo/cuco me kalu...


Ky tekst u dërgua nga Breshka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019