Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola & Fatmir Daja - Dhe Vjen Nje Mall (Duet) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ika si zogu un ne shtegtim
Dhe ikin vitet si shiu ne rrembim
Dhe vjen nje mall therret prap
Kur me pret nena ne prag
Jam si varka ne nje det me shume stuhi..2x

T'ju nigjoj zanin
O miqtt e mi ku jeni
Se deti larg me çoi
Po shpirti me mbeti ktu...2x

Ja nje pellumb ulet ne supin tim
Si lajmetar ketu larg ne mergim
Dua te behem me krahe
ne vendin tim te kthehem prap
tek nje rruge, tek nje gur, tek nje kujtim....2x

T'ju nigjoj zanin
O miqte e mi ku jeni
Se deti larg me çoi
Po shpirti me mbeti ktu...4xNuk kemi video për këtë këngë.
Artan Kola & Fatmir Daja - Dhe Vjen Nje Mall (Duet)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Vjen Nje Mall (Duet)".
3. Video është e këngës "Dhe Vjen Nje Mall (Duet)", por nuk këndohet nga Artan Kola & Fatmir Daja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 0