Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Une Pa Ty Si Pa Sy  (Feat. Anila Mimani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anila Mimani

10/02/2017

2017-02-10T16:09:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Pa Ty Si Pa Sy" kënduar nga Artan Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Kola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet