Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Artan Paja
Nuk ka akoma asnjë votë

Artan Paja është këngëtar i njohur. Në vitin 2005, Artan Paja publikon albumin "Vetem Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet