A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Artan Rroku - Dhimbje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2009

2009-04-30T08:58:28

Participating in

Top Fest 6


Ti me shikon si ne ate pasqyr
qe ti e theve si nje objekt te ndyr
se mbante dot imazhin tim
se nuk te mjaftonte vetem nje shikim.

Pastaj shtrin doren dhe lehte me ledhaton
dhe per nje çast nje etje me pushton
shpejt harrojme ku ishim une dhe ti
lere ta pranojme ku gjendemi tani.

RIT: Dhe ti nuk ke te drejt kur thua
me ate zerin tend te brishte
se ne pranine time vetmia jote
vetmia jote behet e dyfishte.

çfar me duhet ndoshta nuk e di
kur s'kam asgje, asgje s'ke dhe ti
dhimbja mbet si mask e perqeshur
qe une dhe ti tashme kemi veshur.
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019