Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani (Artan Shqadha) - Do Më Kërkosh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk di tani se ku po bredh
keto dite te ftohta te dhjetorit
rreh zemra jote per ke rreh
kaloi shume kohe qe nga qershori
Dhe une nder mend kam vetem ty
me fjalet e tua kaq te renda
u zhduke ate nate neper erresire
ashti sic zhduket pas reve hena
Dashurine time e dashur
nje dite prape do e kerkosh
por do gjesh deren e mbyllur
dhe do mbytesh neper lote
Dashurine time e dashur
nje dite prape do e kerkosh
kur do te mbetesh e vetmuar
do te me kerkosh por do jete vone....
Nuk di tani se ku po bredh
keto dite te ftohta te dhjetorit
rreh zemra jote per ke rreh
kaloi shume kohe qe nga qershori
Dhe zemra ime qe ate nate
rreh e plagosur ne erresire
do te vonoje por do sherohet
se ne kete bote s je vetem ti..


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Tani (Artan Shqadha) - Do Më Kërkosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Më Kërkosh".
3. Video është e këngës "Do Më Kërkosh", por nuk këndohet nga Tani (Artan Shqadha).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tani (Artan Shqadha):


Komente 0