Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani (Artan Shqadha) - Miku Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Veten kot mos e mundo
se këto pyetje s´kanë përgjigje
jepi jetës harmoni
dhe mos lundro në dëshpërime

Dashuria o miku im
është një det që do kalosh
nëse varka të fut ujë
duhet notin të fillosh

Dashuria o miku im
bën të qajë dhe perëndinë
dhe mëso se kë ka miq
e ka hatanë dhe mrekullinë

Veten kot mos e qorto
për gabimet që s´ke bërë
s´je i vetmi në këtë botë
që po ngre këtë peshë në prehër

Dashuria o miku im
është një det që do kalosh
nëse varka të fut ujë
duhet notin të fillosh

Dashuria o miku im
bën të qajë dhe perëndinë
dhe mëso se kë ka miq
e ka hatanë dhe mrekullinë

Dashuria o miku im
është një det që do kalosh
nëse varka të fut ujë
duhet notin të fillosh

Dashuria o miku im
bën të qajë dhe perëndinë
dhe mëso se kë ka miq
e ka hatanë dhe mrekullinë


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Tani (Artan Shqadha) - Miku Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miku Im".
3. Video është e këngës "Miku Im", por nuk këndohet nga Tani (Artan Shqadha).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tani (Artan Shqadha):


Komente 0