Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani (Artan Shqadha) - Tradhëtor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


morre malet arratine
le atdheun le shtepin
e percmove e mohove
tjeter dhe na dashurove

me vrap ike te shpetoje
se mizerjen dot s'duroje
thure perralla dhe mashtrime
the ajo s'eshte nena ime

Mblidhi mend o i gjore
se atdheu nuk mohoet
mos u bej tradhetor
se pastaj do te pendohesh

morre rruget arratine
le atdheun le shtepin
ku kalove femijerin
ku mesove trimerin

me vrap ike te shpetoje
qe prane luksit te jetoje
thure perralla dhe mashtrime
the ajo s'eshte nena imeNuk kemi video për këtë këngë.
Tani (Artan Shqadha) - Tradhëtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhëtor".
3. Video është e këngës "Tradhëtor", por nuk këndohet nga Tani (Artan Shqadha).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tani (Artan Shqadha):


Komente 0