Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Nje Puthje Borxh Me KeArtan Xhija - Dashuri Dhe LotArtan Xhija - Shpirti Im BinjakArtan Xhija - Autograf Per Ty (2001)Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist