A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Miranda


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Autograf Per Ty"


Eshte me mire te kesh edhe nje Miranden
E te shetisesh me te neper Berat
Dhe te studiosh bukurine e natyres
Floket e Mirandes tiparet e fytyres

Ref

O Miranda, Miranda, Miranda
une te dua, te dua
Ti per mua ke linde per aventure
Miranda shpirt te dua

O ne te dy lindem nje femije
Here e puthja une e here e puthje ti
Mos u mundo ta rritesh ti jetim
O Miranda, Miranda shpirti im
Ref

O Miranda, Miranda, Miranda
Une te dua, te dua
ti per mua ke linde per aventure
Miranda shpirt te dua

O dhe ne jete mund te kete edhe gabime
Mund te kalojme dhe shume shqetesime
Eshte mire te rrime te bashkuar
O te jetojme gjithmone te dashuruar
Ref


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019