Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Afrohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Afrohu" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Tanar - Afrohu

Afrohu, afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, afrohu
Veq me ty dua te jem ti
Afrohu, Afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, Afrohu
Baby veq me ty dua

Te gjitha i lo per ty
Gjithcka vetem per ty
E vetmja ti je per mu
Me duket qe do vdes per ty

Mileti nuk dun tjem bashk
Per neve nuk mund te na ndajn dot
Te lidhur si Bonnie and Clyde
Me plumb xhelzoie i mbytem kto

Baby ti je e para
My number one
And this never gonna change
Baby ti je e para
My only one
And this no one gonna change

Mami
I love you more than money
Your kiss tastes better than honey, honey
I just want you to be mine

Afrohu, afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, afrohu
Veq me ty dua te jem ti
Afrohu, Afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, Afrohu
Baby veq me ty dua

Me I get, so horny
Kur qveshet, I love it
Ajo gjuhet siper meje nuk nadhet
So I give her everything and she won't let me go like
She's riding it
Sa shum e ka marr malli
Ka lujt mensh e nuk po don mu nal
Nejse muhabeti shum deep

Baby ti je e para
My number one
And this never gonna change
Baby ti je e para
My only one
And this no one gonna change

Mami
I love you more than money
Your kiss tastes better than honey, honey
I just want you to be mine

Afrohu, afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, afrohu
Veq me ty dua te jem ti
Afrohu, Afrohu
Baby mos ke frik vetem ti
Afrohu, Afrohu
Baby veq me ty dua 2x

Liço - Afrohu

Nevis:
Hajde afrohu tani tani mos ki frik
Gjoja her e par ti e ben per dit
Gjoja ske eksperienc un ti di aftesit
Ktu Brenda ska drit por un ta ndiej eren
Qe me theren mbylle deren
Zhvishuu
Nga emocionet shejtane
esht shum shpejt per te ber gjera fatale
Bukur leviz kiss kiss pa tbo piss
Sjam "artist" nga showbiz
Thjesht mos bej si miss
Afrohu dhe pak te tregoj oqeanin e kenaqsis ke nje viz per ne list
e deshirave time se per tu futur ne zemer do pun sdo gabime
do shum permirsime
spo them qe jam me i miri
po me te mir smeriton
keshtu qe shtt dhe afrohu me degjon

Ref
Arohu Moj Qene …te Dw Per Koken Tende ..
Ma Hoqe Ti Kete Mendje Afrohu Moj Qene

Lico:
Miremengjes lali si me je?
do vish te ikim sot andej nga ishim dje
Kaluam Bukur sme pritet te vish
afrohu afrohu jo kaq larg te rish
afroji duart sot do jesh me mua
ti e di ca dua vetem ti me kupton por
me ri e distancuar
me ke fiksuar naten duke enderruar
te jem bashke me surratin tend
ti me cmend moj nuk me le mend ne kok’
per ate zot shum te dua
mos me ri e larguar …eja me mua
afrohuu

Ref
Arohu Moj Qene …te Dw Per Koken Tende ..
Ma Hoqe Ti Kete Mendje Afrohu Moj Qene

Great - Afrohu

Veq per ty po du me fol veq per ty po du me shkru
du me kan nkraht e mir mem than veq ty tdu
hajde afrohu fole ata qe e thot zemra
lej fejkerat let hajn se edin qe mat mir jena

Blla blla blla ajo kjo ajo tha
mos ta nin syn ska njeri qe munet me na nda
se jena tlindur per njani tjetrin dyt
kur une jam me ty gjdo sen esht pa limit

kush po han knei kush po don hit
une ta ha buzen syn kur je me mu Chillit
ty tkam zemer hip-hopin oksigjen
jetoj me to si un sun gjan edhe njo ket ven

edi qe mdon e din qe un ty tdu
sun ri un pa ty e ti sun rin pa mu
sa her jem bashk dihet e thejm
krejt jan ka shiten po asnjo si na svlen

Ref...x2
Bejbe afrohu pak ma ngat
po du met pas gjdo nat
endroj njet met pas fat
pran teje ndihem Hot

Rep...2
Syn tkam than veq qem pelqen Ren
ama ty du nzemren tem nuk ka ven
per femra tjera ato kalojn si era
po dumet pas nkraht e mi me ti shpreh krejt ndjenjat

se jena mat mir kta e din krejt
nuk di me rejt se shpirtin e kam Tdrejt
jena dyt bashk tjert na gjelozojn
kur sun na ndajn edhe pse at sen e Endrrojn

krejt na kan lakmi zemer na qysh kalojm
munohen , deshtojn po si na sun e bajn
gjdo fjal qe thomm e thom un me zemer
je e vetmja Nglob qe edu ma shum se femen

mkall me ato fjal kur tkam perball
edin kush e ban mas miri kush Oreksin ta ngjall
per ty du me shkru kur sdu mu nal
tpelqen qysh ta baj Shum pun pak fjal

Ref...x2
Bejbe afrohu pak ma ngat
po du met pas gjdo nat
endroj njet met pas fat
pran teje ndihem Hot

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 05/05/2014Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente mbi këtë këngëArtan Xhija - Afrohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afrohu".
3. Video është e këngës "Afrohu", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.