Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Artan Xhija - Dashuri Dhe Lot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

05/05/2014

2014-05-05T13:23:11+00:00

Muzika & Teksti:

Artan Xhija
Me dashuri dhe me lot nga shkolla u ndam sot dhe ti me koken menjan e fshehur pas perdes dhe qan .
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Me dashuri dhe me lot nga shkolla u ndam sot dhe ti me koken menjan e fshehur pas perdes dhe qan .
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ti humbe shpejt nga syte e mi u largove e ike si magji pse moj vajze sfole nje fjal, sfole nje fjal.
Ti humbe shpejt nga syte e mi u largove e ike si magji pse moj vajze sfole nje fjal, sfole nje fjal.
Ty nisa te kerkoj te them qe te dashuroj dhe ti e ulur diku e heshtur me prisje mu.
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ty nisa te kerkoj te them qe te dashuroj dhe ti e ulur diku e heshtur me prisje mu.
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso...


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet