A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Artan Xhija - Dashuri Dhe Lot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2014

2014-05-05T14:23:11

Muzika & Teksti:

Artan Xhija


Me dashuri dhe me lot nga shkolla u ndam sot dhe ti me koken menjan e fshehur pas perdes dhe qan .
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Me dashuri dhe me lot nga shkolla u ndam sot dhe ti me koken menjan e fshehur pas perdes dhe qan .
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ti humbe shpejt nga syte e mi u largove e ike si magji pse moj vajze sfole nje fjal, sfole nje fjal.
Ti humbe shpejt nga syte e mi u largove e ike si magji pse moj vajze sfole nje fjal, sfole nje fjal.
Ty nisa te kerkoj te them qe te dashuroj dhe ti e ulur diku e heshtur me prisje mu.
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ty nisa te kerkoj te them qe te dashuroj dhe ti e ulur diku e heshtur me prisje mu.
Cfare ke qe fshihesh ti nga mua e di qe me do, syte e tu me thon te dua mos mu largo.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso.
Ty te premtoj per syte e mi mes nesh do kete vec dashuri te lutem vajze ti me beso , ti me beso...


Më Shumë...