Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - E Mashtruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga sytë e nënës veç lotë shikon
qan për Inën që s'di se si jeton
e vogël nga duart e mia rrëshkiti
një djalë që e dashuronte nga duart ma grabiti

Shumë fjalë të këqija për atë dëgjoj
por për vajzën time botën se besoj
shumë fjalë të këqija për atë dëgjoj
por për vajzën time botën se besoj

Të gjallë në sytë e mia të dua të shikoj
të jap një të puthur, në trup ta ledhatoj
dhe nëna e brengosur qan, nuk pushon
dhe Ina e mashtruar për të tjerët punon

Në trup e rraskapitur nga tjetri torturohet
jo moj vajzë kështu kjo jetë nuk kalohet
në trup e rraskapitur nga tjetri torturohet
jo moj vajzë kështu kjo jetë nuk kalohet
dhe nëna e brengosur qan, nuk pushon
dhe Ina e mashtruar për të tjerët punon

Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajPublikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - E Mashtruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mashtruar".
3. Video është e këngës "E Mashtruar", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0